Aktualności

Nowy rok 2024

W nowym roku kontynuujemy naszą działalność jako Fundacja oraz w dalszym ciągu współpracujemy ze Starostwem Powiatowym w Kwidzynie w zakresie prowadzenia Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Osoby będące w potrzebie zapraszamy do nas, każdy otrzyma pomoc. Dodatkowo kontynuujemy nasze warsztaty plastyczne w środy oraz warsztaty kobiecego piękna w każdy ostatni piątek miesiąca.

czytaj więcej

Rajd Rowerowy z Fundacją Żyć Zgodnie

W dniu 15 sierpnia 2023r. w rajdzie wzięło udział 16 osób. Uczestnikami byli pracownicy, beneficjenci oraz osoby zaprzyjaźnione z Fundacją. Mieliśmy sponsorów: pyszną kiełbasę przygotował dla nas Piotr Spaczyński, a lokalna piekarnia zaopatrzyła nas w bułki. Poza tym delektowaliśmy się owocami i warzywami, ciastem oraz kawą zrobiona na ognisku. Do…

czytaj więcej

Pielgrzymka do Lichenia

Grupa AA organizuje pielgrzymkę autokarową do Lichenia. Wyjazd odbędzie się 29 lipca 2023 z Kwidzyna. Osoby chętne do uczestniczenia w pielgrzymce mogą zapisywać się na wyjazd telefonicznie 660 945 093. Ilość miejsc jest ograniczona.

czytaj więcej

„Dobre praktyki w leczeniu uzależnień” w Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji – Szkoła Terapeutów Uzależnień „Brok”

Mieliśmy zaszczyt uczestniczenia w konferencji pn. „Dobre praktyki w leczeniu uzależnień” w Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji – Szkoła Terapeutów Uzależnień „Brok”. To był dobry czas, w którym mogliśmy zaprezentować nasze działania wspierające osoby uzależnione, które zgłaszają się o pomoc do naszej Fundacji.

czytaj więcej